TV seriál Hospoda

TV seriál Hospoda

News

News 2009 a 2010

Co se na webu událo v roce 2009 a 2010


13. 12. 2010
Po roce jsem se rozhodl uvést web zase do provozu. Snad to bude lepší než dřív a web bude sloužit svému účelu.


24.12.2009
Mám pro vás super dárek k vánocům.
Jelikož vidím to vyjadřování na shoutboardu rozhodl jsem se ho zrušit. Je to sice hospodský seriál, ale jsme snad lidi, ne?
A Zrušil jsem i Pondyse jako admina. Jednak tu nic nedělá a jednak vidět v diskusi "pičus" v jeho příspěvku je neomluvitelné.
Tak si uvědomte všichni jak se chováte a možná se časem aspoň shoutboard vrátí.


13.8.3009 Dodány díly Forbes,Koncert a Šejdrista.
Pokud Vám nejdou spustit díly, tak zkopírujte adresu a vložte do prohlížeče.
 


30.7. 2009 
Konečně jsem se dostal k příspěvkům od Prasátka a už jsou tady kompletní popisy postav.17.7.2009 Přidán díl Nález.8.7.2009 Nová rubrika Díly Online v sekci Epizody,
 kde můžete sledovat zatím vysílané díly.Pondys6.7.2009 Nová, poměrně důležitá ankdeta o tom, jestli chcete skupinu o seriálu Hospoda i na Facebooku. Tak hlasujte!5.7.2009 
Tak vedle nového vzhledu máme i úvodní obrázek a taky novou ikonku (můžete se na ni podívat v menu pod kolonkouVýměna reklamy)3.7.2009
 Tak jsme tu udělal trošku pořádek, smazal špatné příspěvky do diskusí, stupidní wallpapery a DVD obaly a nefunkční odkazy a ve finále jsem sem dal nový vzhled. Doufám, že se vám líbí (hlasujte pro něj dole v anketě).
17.6.2009 Mám dobrou a špatnou zprávu.
Špatná je,že končí seriál Comeback
Dobrá, že místo něj bude přes prázdniny každou středu ve 20.00 seriál Hospoda
Takže možná se zase stránky dají trošku do chodu ;-)
Je to na vás, jestli budete přispívat a podporovat to tady, nebo to tu definitivně skončí.14.1.2009 Jelikož nový majitel web takříkajíc "položil na lopatky" a už více, než 3měsíce nefunguje, rozhodl jsme se proto vzít web zase do svých rukou. Minimálně do doby, než se problémy vyřeší.
Nebudou sem ale nějak moc přibývat nové věci. Nemám na to moc času (Proto jsem taky web chtěl předat někomu, kdo na to čas mít bude, což se bohužel nepovedlo).
Web jsem vlastně zprovoznil znovu jen kvůli jeho dlouhodobé nefunkčnosti pod novým majitelem.
Zároveň jsem mimo provoz vyřadil webový e-mail a mě můžete kontaktovat na mém osobním e-mailu flyer.nick@gmail.com
Zároveň vás ale žádám, abyste mě na tomto mailu kontaktovali jen v nutných případech a e-mail vždy označili předmětem Hospoda.
Pro vaše připomínky je zde shoutboard
Žádné komentáře
 
TV seriál Hospoda