TV seriál Hospoda

TV seriál Hospoda

Sbal to

Výtvarná soutěž ve tvorbě DVD obalu pro seriál Hospoda libovolnou technikou.


1. Organizátor soutěže
Soutež organizuje web tvhospoda.webgarden.cz
2. Doba konání soutěže
Přihlášky do soutěže spolu se svými výtvory můžete zasílat do půlnoci 2.9.2007
Hlasování bude probíhat poté po neznámo dlouhou dobu.
3. Účast v soutěži
Soutěže se může zůčastnit kdokoli z České republiky. Účastníci ze zahraničí nejsou diskvalifikování ale nemají nárok na případnou výhru (kvůli poštovnému a problematickému posílání balíků do zahraničí)
4. Jak se zůčastnit
Vytvořte jakýmkoli způsobem DVD obal pro seriál Hospoda (rozměry obalu: 275mmx184mm viz. obrázek dole) Návrh nemusí být vytvořen an počítači (jakýkoli program od malování přes photoshop až po pro lidi neznámé věci) ale klidně i ručně pastelkama, nůžkama, lepidlem ... jen je ho pak třebqa nascanovat do počítače.
Vytvořený návrh by měl být v některém z těchto formátů: .jpeg  .jpg  .pdf (teoreticky je to jedno, ale při zaslání jiného formátu nezaručuju jeho použitelnost a kvalitu)
Jeden váš návrh pošlete spolu se svými kontaktními údaji (jméno, adresa-(adresa nebude nikde zveřejněna, slouží pouze pro poslání případné výhry), věk, e-mail) na
tvhospoda@atlas.cz
a do předmětu uveď "Soutěž - DVD obal"
Každý účastník může poslat nejvýše jeden soutěžní návrh. Počet návrhů mimo soutěž je neomezen (nezapomeňte napsat který návrh je soutěžní)
5. Výhra
Výhrou budou DVD se seriálem Hospoda a s jinými filmy.
Výhra vám bude zaslána na adresu kterou jste uvedli v e-mailu.
6. Osobní údaje
Adresa nebude nikde zvěřejněna. Slouží pouze pro dodání případné výhry.
Pod vaším výtvorem bude po  vyhlášení uvedeno pouze křestní jméno, město, věk a e-mail (takže pokud např jste "Venca Novák, 16let, Praha 6 Břízoly 147, 98511, vencuv@email.cz" tak bude pod návrhem uvedeno: "Venca, 16let, Praha, vencuv@email.cz")
7. Obecná ustanovení
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo v odůvodněném případě soutěž prodloužit, zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo rozhodovat dle svého uvážení o všech otázkách týkajících se této soutěže.
Odesláním přihlašovacího e-mailu a návrhu se zavazujete dodržovat tato pravidla a při jejich porušení nést následky (vyloučení)
11. Dotazy
případné dotazy pište buď přímo na web http://tvhospoda.webgarden.cz nebo an e-mail
tvhospoda@atlas.cz
 
TV seriál Hospoda